DSCF8916 ko2.jpg

Výzvy

VÝZVY ZDE KLIKNI

Protože to vypadá, že skautské schůzky ještě nějakou chvíli mít nebudeme, rozhodli jsme se spustit systém výzev na doma. Zapojení se je samozřejmě zcela dobrovolné a je na rozhodnutí Vás a Vašich dětí.

 

POSTUP PŘI PRVNÍM VSTUPU: (REGISTRACE)

KLIKNĚTE ZDE

1) následně kliknout na zaregistrovat se

2) zadáte své jméno nebo přezdívku (ideálně tak, abychom poznali, o koho jde),

3) zadáte skupinu ze které dítě je

4) kód z e-mailu zadáte heslo: strela

5) následně se Vám zobrazí unikátní kód, který si zapište, jelikož ho již víckrát není možné zjistit. S tímto kódem se budete přihlašovat vždy při plnění nebo zobrazení výzvy.

 

Vždy ve středu se na webu zobrazí pro všechny věkové kategorie min. 3 výzvy, které mohou v daném týdnu plnit. Maximální bodový zisk za týden je 30 bodů. Poté co děti výzvu splní, nahrají z jejího plnění fotografii, krátký vzkaz, nebo řešení. Všechny výzvy se budeme snažit koncipovat tak, aby je děti cca od sedmi/osmi let mohly zvládnout samy. S čím ale možná mladší děti budou potřebovat pomoc, je zobrazení úkolu a nahrání fotky.

Zapojit se můžou samozřejmě i benjamínci, kteří mají zatím v prvním týdnu stejné výzvy jako vlčata a světlušky. Pravděpodobně však budou potřebovat s jejich plněním pomoc od rodičů nebo starších sourozenců. V případě, že bude o plnění výzev touto věkovou kategorií dostatečný zájem, zvážíme i výzvy speciálně jen pro ně.

Součástí našich výzev je i žebříček průběžného pořadí, kde můžete sledovat, jak si zrovna vedete ;-). Body za jednotlivé výzvy se vždy přidělí až po kontrole vedoucím. Na vítěze čeká po obnovení schůzek drobná odměna.