Intercamp Polsko

17. 05. 2024 - 20. 05. 2024

CO JE TO INTERCAMP?

Intercamp je mezinárodní setkání skautů z členských států NATO, kterého se účastní kolem 2500 skautů a skautek. Je přislíbena účast skautů ze zemí: Velká Británie, USA (oddíly působící v Evropě), Francie, Německo, Nizozemí, Belgie, Polska, hosté z dalších zemí. Čeká nás opět nabitý program mezinárodních her, výměna zkušeností, nové přátelé a zážitky.

KDY: 17.-20.5.2024 (odjezd pravděpodobně 17.5. kolem poledne)

NÁVRAT: 20.5.2024 v odpoledních hodinách

KDE: Polsko - Świeradów-Zdrój

DOPRAVA: automobily

PRO KOHO JE AKCE: skauty a skautky ve věku 11-17 let v době akce

CENA: 1600 Kč (doprava, účastnický poplatek Intercampu, program, strava, Intercamp šátek)  

SPANÍ: stany (zajistí středisko)

S SEBOU: základní věci jako na tábor jako spacák, karimatku, krosnu, nad rámec věcí na výpravu kapesné v PLN, cestovní pojištění, kartička ZP, pas nebo OP.

PLATBA: Přihlašování bude 1.12. a uvidíme, zda se na akci dostaneme, jelikož akce je většinou během prvních 2 minut obsazená a není tak jisté, že budeme moci jet, jelikož kapacita pro ČR je pouze 400 osob. Platbu bychom pak vybírali během ledna.

V případě nemoci nebo neschopnosti se akce zúčastnit ze strany člena je částka vratná v závislosti na nalezení náhradníka.

V pátek příjezd na tábořiště Intercampu, kde budeme až do pondělí. Pro děti bude připraven mezinárodní program, potkají se tak se skauty z různých zemí. Na Intercampu bývají aktivity, které běžné středisko není schopné pro děti zajistit a děti si z Intercampů odvážejí jedny z nejkrásnějších zážitků. Omluvenky do školy s razítkem organizace budou poskytnuty (pátek, pondělí).

Přihlášení

Pro zobrazení přihlášených účastníků se musíš přihlásit

Přihlášení na akci

Pro vyplnění přihlášky na akci se musíš přihlásit   Přihlásit se